Дружина т.в.о. глави СБУ має російське громадянство

Тимчасово виконуючий обов’язки Голови Служби безпеки України Іван Баканов заявив, що його дружина має російське громадянство. Така заява розміщена на офіційній сторінці Служби безпеки України у Facebook.Баканов зазначив, що його дружина українка, жила і навчалася у школі Кривого Рогу. «Поступила у вищій навчальний заклад на території Росії, під час розпаду СРСР отримала паспорт громадянки РФ. Зауважу, тоді були часи кардинально інших відносин між Україною та Росією. Натомість, з 1998р. вона живе і працює в Україні із посвідкою на постійне проживання в нашій державі, знаходиться в процесі оформлення українського громадянства», – пише т.в.о. глави СБУ.


За його словами, дружина не відвідувала територію Російської федерації з 2013 року.


Баканов пише, що отримання громадянства багато років було корумпованою годівницею для деяких чиновників. «Ми ніколи не підключали до процесу «фірми», посередників і не будемо звертатися з таким проханням до Президента. Ми робимо це так, як і тисячі простих людей, в чиєму телефоні немає номеру Президента», – додає він.


Окремо Баканов написав, що його дружина Оксана «має стійку проукраїнську позицію».


Т.в.о. глави СБУ додає, що його спецперевірка не виявила жодних обмежень щодо призначення на посаду заступника Голови СБУ та не виявила перешкод наданню йому допуску до державної таємниці.


Баканов зазначив, що два його сини мають українське громадянство.У коментарях до цього повідомлення дописувачі розкритикували Баканова і здебільшого не повірили у те, що 21 рік, який його дружина проживає на території України, не можна було отримати українське громадянство.


Джерело статті: “https://1news.com.ua/ukraine/druzhyna-t-v-o-glavy-sbu-maye-rosijske-gromadyanstvo.html”