Рекордсменку шоу "Україна має талант" знайшли вбитою в річці в Німеччині

Рекордсменку шоу "Україна має талант" знайшли вбитою в річці в Німеччині

33-річна українська танцівниця Алла Клішта знайдена вбитою в Німеччині.

Вона зникла ще наприкінці квітня поточного року. Дівчина не з’явилася на плановому виступі у Франкфурті, повідомляє The Daily Mail.Через кілька тижнів стало відомо, що Аллу Клішту вбили, а потім кинули в річку на південному заході Німеччини. Тіло учасниці талант-шоу було знайдене ще 18 травня, проте відомо про це стало тільки зараз.

Поліція підозрює у вбивстві Алли її 30-річного колишнього бойфренда, однак його ім’я співробітники правоохоронних органів не називають.

Невідомі і обставини вбивства, незважаючи на те, що розтин вже проведено. Однак повідомляється, що вбивство сталося до того, як тіло кинули в річку.

Дівчина брала участь у шоу "Україна має талант" в 2011 році, а також виступала на сцені його німецького і румунського аналогів. Алла Клішта є рекордсменом України за кількістю одночасно розкручених обручів. Алла прокрутила 102 хула-хупа, загальна вага яких становила 20 кілограмів.


Джерело статті: “https://molbuk.ua/news/174642-rekordsmenku-shou-ukrayina-maye-talant-znayshly-vbytoyu-v-richci-v-nimechchyni.html”