Україна влітку співпрацюватиме з МВФ для підготовки нової програми співпраці – секретар РНБО

За літо наша країна має підготуватися до нової програми, яка дасть новий поштовх для розвитку.

Ілюстрація REUTERS

Україна влітку активно співпрацюватиме з Міжнародним валютним фондом й іншими міжнародними кредиторами для підготовки нової програми співпраці з МВФ.

Про це заявив за підсумками зустрічі з представниками місії МВФ новопризначений секретар Ради національної безпеки й оборони України Олександр Данилюк, у минулому радник Зеленського й екс-міністр фінансів України.

«Ми зараз активно співпрацюватимемо з МВФ й іншими міжнародними інституціями, щоб за літній період, за час виборів підготуватися до нової програми, яка дасть новий поштовх для розвитку нашої країни», — сказав він.

Довідка УНІАН. Рада директорів МВФ в грудні 2018 року затвердила нову 14-місячну програму stand-by для України обсягом 3,9 млрд дол., у рамках якої наша країна отримала перший транш в обсягу 1,4 млрд дол. Отримання ще двох траншів по 1,3 млрд дол. очікується за підсумками перегляду виконання умов програми в травні і в листопаді.

21 травня місія ключового кредитора України Міжнародного валютного фонду приступила до роботи в Києві.Джерело статті: “https://www.unian.ua/economics/finance/10566636-ukrajina-vlitku-spivpracyuvatime-z-mvf-dlya-pidgotovki-novoji-programi-spivpraci-sekretar-rnbo.html”