Озброєні опціями: аграрії знову зацікавилися плугами

Хочеш врожай — переорай. Нові опції в давно відомому плузі PÖTTINGER Servo 6.50 доводять, що плугам ще далеко до пенсії. Передплужники заробляють пожнивні рештки, створюючи умови для утворення гумусу. Чизелі на корпусах працюють з шкідливим ущільненням під орним шаром. Котки закривають в грунті вологу та зменшують ерозію. З такими інноваціями виробники техніки для стріп-тілл та ноу-тілл часто програють в українських реаліях у боротьбі за покупця.

Прибічники технологій ноутілл чи стріп-тілл стверджують, що плуг з успіхом замінять дощові черв’яки. А оранці, як найбільш енергозатратному способу передпосівного обробітку, час на пенсію, а плуги ставити до музею. Але такі культури як озимий ріпак, пшениця, кукурудза, кажуть інше. Що хочеш врожай — переорай.

Та і плуги стали іншими. Винайдені 5 тисяч років назад, відомі в древньому Єгипті і Римі, вони розвивалися разом з людиною. І стали справжніми високотехнологічними трансформерами ! З десятками опцій, які допомагають аграрію отримати максимальний прибуток з мінімальними зусиллями.
Докладніше — у відео.


Джерело статті: “http://agravery.com/uk/posts/show/ozbroeni-opciami-agrarii-znovu-zacikavilisa-plugami”