На виборчій дільниці в Кривому Розі п’яна жінка намагалася з’їсти бюлетень

На територіальній дільниці № 121507 в Кривому Розі п’яна жінка намагалася з’їсти виданий їй бюлетень. Про це повідомила член дільничної виборчої комісії Інна Іванченко на своїй сторінці в Facebook.

«На дільниці 121507 (Кривий Ріг, ТВО 33), жінка, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, з’їла бюлетень. Шматочок встигли вихопити», — зазначила вона.

На участке 121507 ( Кривой Рог, ТИО 33), Женщина, находясь в состоянии алкогольного опьянения , съела бюллетень. Кусочек успели выхватить :)вот

Gepostet von Inna Ivanchenko am Sonntag, 21. April 2019

Згодом Іванченко уточнила, що на місце прибула поліція. За даним фактом оформили адміністративний протокол.

Инна Иванченко / Facebook

  • У неділю, 21 квітня, до правоохоронців надійшло 179 заяв щодо порушення виборчого законодавства. Про це йдеться на сторінці МВС України.
  • На виборчих дільницях у кількох областях України зафіксовано вкрай малу кількість спостерігачів, порівняно з першим туром виборів. Про це йдеться на сторінці Комітету виборців України в Facebook.
  • theБабель веде текстову онлайн-трансляцію другого туру виборів президента.
  • Громадянська мережа «ОПОРА», яка спостерігає за ходом виборів, повідомляє про перші порушення на виборчих дільницях. У Хмельницькій області на трьох дільницях бракує урн для голосування. Там їх було по одній.


Джерело статті: “https://thebabel.com.ua/news/29085-shmatochok-vstigli-vihopiti-u-krivomu-rozi-p-yana-zhinka-namagalasya-z-jisti-byuleten”