До санкційного списку РНБО України занесено компанії Януковича-молодшого та Дерипаски

РНБО затвердила розширення списку юридичних осіб, щодо яких введено санкції

Рада національної безпеки та оборони України затвердила додатковий перелік 294 юридичних осіб, щодо яких введено санкції на три роки у зв’язку з причетністю до агресії Російської Федерації. Перелік наведено у додатку до рішення РНБО, яке опубліковано 20 березня на сайті президента України.

До санкційного переліку, зокрема, заненсено "МАКО-холдинг" Олександра Януковича, сина колишнього українського президента Віктора Януковича, En+ Group і низку інших підприємств, пов’язаних із російським мільярдером Олегом Дерипаскою.

Значну частину списку займають компанії, які брали участь у будівництві Кримського моста, підприємства і санаторії в Криму, раніше контрольовані Україною. Санкції запроваджено проти 11 російських видавництв та книжкових інтернет-магазинів, а також державного російського медіа-холдингу ВГТРК.

До переліку українських санкцій уперше потрапили компанії зі Словаччини, Польщі, Фінляндії, Люксембургу, Кіпру, раніше занесені до санкційних списків США і Канади.

Рада національної безпеки та оборони України ухвалила рішення про розширення санкційного переліку причетних до агресії РФ 19 березня, президент Петро Порошенко своїм указом ввів його в дію.

До списку, зокрема, увійшло 848 фізичних осіб, серед яких помічник президента РФ Владислав Сурков, глава "Роснефти" Ігор Сєчин, віце-прем’єр РФ Дмитро Козак.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/politics/u-sanktsijnij-spisok-rnbo-ukrajini-vkljucheni-kompaniji-janukovicha-molodshogo-i-deripaski-825074.html”