Кількість жертв циклону "Ідай" на південному сході Африки зросла до 300 і продовжує збільшуватися

Сила вітру сягнула 170 км/год

Влада Мозамбіку і Зімбабве підтвердила загибель 200 і 100 осіб відповідно внаслідок циклону "Ідай", який налетів на південний схід Африки. Про це 20 березня повідомило агентство Associated Press.

У Мозамбіку оголошено триденний траур.

Президент країни Філіп Ньюсі, який відвідав постраждалі регіони 18 березня, припустив, що кількість жертв перевищить 1000.

Зімбабвійські чиновники розповіли агентству, що ймовірна кількість загиблих у цій країні може становити 350 осіб.

Протягом останніх днів гірські потоки приносять у Мозамбік тіла людей із сусіднього Зімбабве, розповів міністр регіонального розвитку Мозамбіку Жулі Мойо.

Стихія вразила також Малаві. Офіційних даних про загиблих у цій країні поки немає. Телекомпанія BBC повідомила 19 березня, що може йтися про 122 жертви.

Тропічний циклон "Ідай" налетів на Південно-Східну Африку 14 березня, зачепивши регіони, в яких проживає приблизно 1,5 млн осіб. Сила вітру сягнула 170 км/год, потоки води затоплювали дороги і зносили будинки. 18 березня Червоний Хрест повідомляв про 150 загиблих.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/worldnews/kilkist-zhertv-tsiklonu-idaj-na-pivdenno-shodi-afriki-zroslo-do-300-i-prodovzhuje-zbilshuvatisja-824323.html”