Чумак: Чи влаштовують суспільство така "праця" і такі "зміни"?

Чумак: чи= влаштовують= суспільство= така= "праця"= і= такі= "зміни"?
Чумак: Чи влаштовують суспільство така "праця" і такі "зміни"?

Ранішні рефлексії... Мені люди пишуть, що не треба нікого кликати під Раду, щоб підштовхнути її для прийняття потрібних для суспільства рішень.... що раз мене туди обрали, я і повинен працювати щоб змінювати країну....

274 голоси "за" ухвалення ДБ (Державний бюджет — ред.). Скажіть після цього, що Рада не ефективна!

Ціна такої ефективності – сфальсифікований проект закону 5368, повне нехтування процедури прийняття законодавчих актів, просування бізнес-інтересів олігархічних монополій, безкарність менеджменту "Привату", що поховає "УКРОП", всіядність "РПЛ" і навіть демарш бізнесового крила "Самопомочі". Я не говорю про політичне болото у вигляді "Волі Народу" та "Відродження".

Все як і було – бізнесові конфлікт інтересів і політичні договорняки – є єдиною процедурою узгодження позицій у Парламенті.

Може я чогось не розумію? Можливо саме такими процедурами та діями тільки і можна поміняти країну. Може для того, щоб щось змінити, треба плюнути на принципи та цінності і орієнтуватися на прості матеріальні інтереси?

А по факту, ми сьогодні побачили що в країні не існує політичної опозиції. А значить немає альтернативи. А позапарламентська опозиція поки не дозріла.

По факту сьогодні перемогла базарна клептократія.

Якщо така "праця" і такі "зміни" влаштовують суспільство, то тоді точно не треба нікуди виходити.

Але мені так не здається....

Віктор ЧУМАК