Росія заявляє про близькі перемоги на ракетно-ядерному фронті — експерт


Росія поки що піднімає найпотужнішу інформаційну хвилю. У російські ЗМІ рясним потоком полилися заяви й інсайди про близькі перемоги на ракетно-ядерному фронті. У 2019—2020 р. Росія планує провести роботи з "приземлення" морських крилатих ракет великої дальності "Калибр-НК". Обіцяно прискорення робіт над гіперзвуковою ракетою "Циркон", яка, за повідомленнями російських ЗМІ, з посиланням на ЗМІ американські, успішно випробувана у грудні і показала швидкість вісім махів.

Про це у своїй статті для DT.UA пише Олексій Їжак, завідувач відділом Національного інституту стратегічних досліджень. Нарешті, за його словами, російський президент анонсував нові покази ядерної зброї. Путін нагадав про системи озброєнь зі своєї торішньої комп’ютерної анімації, показаної в його посланні Федеральним зборам.

" Тепер він висловив намір оглянути промислові об’єкти, на яких виготовляються, і військові частини, в які поставляються системи "Кинджал" (гіперзвукова ракета на існуючому винищувачі МіГ-31), "Пересвет" (бойовий лазер), "Авангард" (маневруючий бойовий блок для старої МБР УР-100Н УТТХ), "Сармат" (нова важка МБР), "Посейдон" (підводний надшвидкий ядерний дрон), — зазначає експерт. — З анонсованих рік тому Путін не згадав тільки про крилату ракету необмеженої дальності з ядерним двигуном. Не інакше як вона полетіла назавжди після перших випробувань. Для решти систем озброєння, очевидно, є хоча б макети, на тлі яких прес-служба російського президента зможе зробити вдалі фото".

Детальніше про підготовку нового договору з контролю за ракетами середньої і меншої дальності читайте у статті Олексія Їжака "Договір помер. Хай живе договір!" у тижневику "Дзеркало тижня. Україна".


Джерело статті: “https://dt.ua/WORLD/rosiya-zayavlyaye-pro-blizki-peremogi-na-raketno-yadernomu-fronti-ekspert-302295_.html”