Лідер РПЛ виступив з нищівною критикою на адресу БПП

Жодного стосунку до РПЛ депутат Вітко не має, заявив лідер РПЛ Олег Ляшко у відповідь розповсюджену в ЗМІ інформацію про те, що нібито Радикальна партія Олега Ляшка хоче зірвати вибори в ОТГ, які мають відбутися 23 грудня нинішнього року, у тому числі — у двох ОТГ на Миколаївщині
Хто стоїть за цим і кому це вигідно? «Блок Петра Порошенка руками своїх тушок зриває вибори до ОТГ, де вони програють», — заявив Олег Ляшко, пояснюючи ситуцію, що склалася.


За його словами. Окружний адміністративний суд Києва видав ухвалу, якою призупинене проведення виборів у об’єднані громади. Йдеться про 34 майбутні ОТГ на моїй рідній Чернігівщині, Кіровоградщині, Київщині, Сумщині, Черкащині, Чернівеччині, Луганщині, Запоріжжі, Рівненщині, Дніпропетровщині, Волині, Миколаївщині, Вінниччині та Житомирщині. Майже 200 тисяч українців мали взяти участь у виборах. Причина позову – нібито некоректне оформлення документів місцевих рад, які будуть у складі 34 ОТГ, щодо об’єднання.


«Наші партійці з цих областей стверджують, що у населених пунктах, де призупинили вибори, рейтинги президентської політичної сили – нижче плінтуса. Саме тому БПП робить усе можливе для зриву виборчого процесу. Такий провал напередодні президентських виборів зовсім не тішить політтехнологів Банкової. Поки що рішення суду немає, лише ухвала. Але остаточне рішення про скасування виборів стане небезпечним прецедентом перешкоджання виборчому процесу. На жаль, сподіватися на об’єктивність суддів у цій справі не доводиться. Найцікавіше те, що для подання позову зриву виборів обрали не депутата від БПП, а тушку Артема Вітка, який жодного стосунку до виборчого процесу не має. Після заяви Вітка з трибуни про вихід з фракції Радикальної партії у 2015 році керівництво парламенту відмовилось виконати наші законні вимоги і почати процедуру позбавлення його мандату. Його залишили у парламенті саме тому, що він з потрохами продався фракції БПП. Зараз він, як звичайна тушка, сидить у секторі більшості і голосує за вказівкою», — заявиви Ляшко.Лящко стверджує, що позов проти українців був «поданий за вказівкою з Банкової«:


«На жаль, багато хто перекручує цю ситуацію і стверджує, що це Радикальна партія зриває вибори. Офіційно повідомляю: жодного стосунку до РПЛ депутат Вітко не має. Наша політична сила завжди стоїть на захисті інтересів громадян і підтримує право людей об’єднуватись у громади, щоб розпоряджатись своєю землею та бюджетними коштами. Зараз проводимо консультації із юристами, щоб не дати зірвати вибори і захистити право людей об’єднатись.», — додав лідер РПЛ.Нагадаймо, Консультант з юридичних питань Миколаївського регіонального відділення Асоціації міст України Лідія Віштал вважає, що в таких діях нардепа від Радикальної партії Артема Вітко можна передбачити якісь приховані інтереси, які спрямовані на зрив виборів в цих громадах.


Джерело статті: “https://blin.mk.ua/news/89591”