Європейці масово обирають самотність: психологи пояснили чому и хто винен

Все більше європейців обирають життя на одинці та не пов’язують себе шлюбними відносинами.

Про це повідомляють ЗМІ.

Відомо, що за висновками соціологів вже найближчим часом одноосібних домогосподарств у Європі може стати стільки ж, скільки й сімейних, а одинаки вже почали змінювати політику та економіку.

У свою чергу психолог відзначила, що європейським жителям набагато легко самоутвердитись самостійно через індивідуальне життя, яке ні з ким не пов’язане.

"Особистісний контроль, потяг до індивідуалізації, особистісного розвитку, самореалізації – цих цінностей досягти легше, якщо в тебе окрема житлова площа, ти самостійно себе фінансово забезпечуєш", — каже психолог Наталі Ломоносова.

Крім того вона додала, що до такого існування людство йшло багато тисячоліть. Головним поштовхом до подібного розвитку стало бажання жінки зайняти своє місце у соціуму, а не ховатись за сімейними турботами та чоловіком.

"До цього людство йшло останнє півстоліття, а поштовхом стала так звана "жіноча революція" — відколи жінки отримали контроль над власним життям, сховатися за чоловіком перестало бути життєвою необхідністю. Жінка взяла під свій контроль власну сексуальність і дітонародження. Вона вирішує, коли та скільки їй народжувати", — каже фахівець.

Разом з тим варто відзначити, що житель Лондону 90-річний Дерек Тейлор поділився власним рецептом, як здолати самотність і не втрачати жагу до життя.

Чоловікові довелося пережити важкі випробування, які згодом перетворилися на безцінний досвід. Він почувався непотрібним та ізольованим від суспільства після того, як одна за одною пішли з життя його дружина та сестра.

"Я втратив двох найближчих людей. Взагалі, що старшим стаєш, то більше здається, що ніхто не хоче з тобою спілкуватися. Тоді я подумав: що сам можу зробити, аби не бути самотнім?" – розповів Тейлор.

За словами британця, виконуючи 10 простих правил, у нього з’явилося відчуття, ніби почав нове життя.

Нагадаймо, як знаки Зодіаку розривають стосунки.

Як повідомляв "Знай.ua", нумерологи розповіли, які цифри принесуть удачу в 2019.

Також "Знай.ua" писав, що астрологи назвали три найпідліших знаки Зодіаку.

Самотні чи вільні: третина європейців обирає жити наодинці із собою
Джерело статті: “https://znaj.ua/world/202467-yevropeyci-masovo-obirayut-samotnist-psihologi-poyasnili-chomu-i-hto-vinen”