Томос для України: Кремль прямо заявив про погроми


У Кремлі дуже зацікавлені в погромах в українських церквах через автокефалію Української православної церкви.


Як передає НАРОДНА ПРАВДА, український політтехнолог Олексій Голобуцький звернув увагу на скандальний виступ відомого політолога Михайла Погребінського, який розповів європейцям про захоплення храмів в Україні.


У себе в себе Facebook Голобуцький розмістив цитату заяви Погребінського на латвійському Радіо “Балтком”. Погребінський заявляє, що про агресію і захоплення храмів і монастирів:


“Я не виключаю агресії щодо віруючих і священства Московського Патріархату, які не захочуть переходити в нову церкву. Коли почнуться претензії нової церкви – захоплення храмів і монастирів, які належать сьогодні канонічній Українській Православній Церкві, більш ніж імовірний. Віруючі не захочуть йти, намагатимуться захищати. Держава, захищаючи цю нову церкву, будучи її засновником, звичайно, буде на стороні нападників”.


Томос для України: Кремль прямо заявив про погроми


Нагадаймо, раніше архієпископ п Даниїл Памфільський. розповідав, коли Константинополь визнає Українську православну церкву.


Напередодні неоднозначным заявою відзначився глава Української православної церкви Московського патріархату митрополит Онуфрій. Прес-служба церкви розповсюдила цитату митрополита Онуфрія: «Якщо чоловік заплутався в гріхах по руках і ногах, то жодний томос не допоможе, тому що людина спасається через покаяння, через особистий подвиг».

Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2019/01/12/tomos-dlya-ukrayini-kreml-pryamo-zayaviv-pro-pogromi/”