Раптово згадали перший "Мінськ": В ‘’ДНР’’ ліквідували ‘’міністерство оборони’’

Фактично "міноборони" було перейменовано в "управління народної міліції", щоб не виводити збройні формування.

Едуард Басурін. Фото: соцмережі.

Терористи "ДНР" зважилися на ліквідацію "міністерства оборони" у вересні 2018 року для того, щоб зберегти інші незаконні збройні формування. Про це повідомив заступник начальника "управління народної міліції ДНР" Едуард Басурін, передають

За його словами, фактично "міноборони" було перейменовано в "управління народної міліції", щоб не виводити збройні формування. "Це більше, напевно, політика... Якщо згадати перший "Мінськ" — там було прописано, що на території непідконтрольній офіційній українській владі можуть знаходиться підрозділи народної міліції, а жодні інші збройні формування", — заявив терорист.

При цьому Басурін не згадав пункт про те, що в Комплексі заходів щодо виконання Мінських угод йдеться про виведення іноземних збройних формувань і роззброєння незаконних груп. "Виведення всіх іноземних збройних формувань, військової техніки, а також найманців із території України під наглядом ОБСЄ. Роззброєння всіх незаконних груп", — йдеться в документі.Читайте також на сайті:

  • Хіти тижня. Хіти тижня. "Вы, ребята, всего лет за пять научили укропов стрелять": Київський журналіст відповів Шнурову, якому "сложно попасть" в Україну
  • Хіти тижня. Кремлівські поплічники видали себе: Під час протестів Хіти тижня. Кремлівські поплічники видали себе: Під час протестів "жовтих жилетів" у Парижі розгорнули "прапор ДНР" (фото)
  • "Протесты во Франции сопровождаются погромом супермаркетов. Чистый стиль "ДНР", — Мирослав Гай
  • "Казково брехливий п#дарас": Російський найманець розповів цікаву версію втечі письменника Прилєпіна з Донбасу


Джерело статті: “http://patrioty.org.ua/politic/raptovo-zghadaly-pershyi-minsk-v-dnr-likviduvaly-ministerstvo-oborony-258200.html”